İkramiye+promosyon ve refah payıyla cüzdanlar para dolacak! SSK Bağ-Kur emeklisine oh çektirecek 3'lü müjde geliyor! Ocak ayında zamlı maaşlarını cebine koyan emekli vatandaşları yeni yılda pek çok sürpriz bekliyor. Henüz promosyon ödemesini almayan emekliler 8 bin TL'ye kadar ödemesini cebine koyacak. Öte yandan Nisan ve Haziran aylarında SSK Bağ-Kur emeklisi 1.100 TL'lik bayram ikramiyesi alacak. Ayrıca milyonlarca emekliyi Temmuz ayında bir de zamlı maaş bekliyor.

SSK Bağ-Kur emeklisine derin bir oh çektirecek 3'lü müjde geliyor. İkramiye+promosyon ve refah payıyla cüzdanlar para dolacak. 14 milyon emekli vatandaşımızı 2023 yılında yeni ödemeler bekliyor. Bu ödemeler arasında ikramiye, promosyon ve zamlı bir maaş daha bekliyor. Milyonlarca emekli Ocak- Haziran ayı 6 aylık enflasyon oranlarına göre zamlarını öğrenecek. Öte yandan milyonları bir de ikili bayram ikramiyesi bekliyor. Promosyon almayanlara özel yeni kampanyaları da bankalar başlatacak.

SÜRPRİZ ÖDEMELER GELİYOR

Ülkemizdeki milyonlarca SSK Bağ-Kur emeklisi vatandaşları yeni yılda pek çok sürpriz beklemeye başladı.

PROMOSYON FIRSATI

Bankalardan promosyon ödemesini almayan emekliler 8 bin TL'ye kadar ödemesini başvuru yapıp alabilecek.

2 İKRAMİYE MÜJDESİ

2023 yılında Nisan ve Haziran aylarında SSK Bağ-Kur emeklisi 1.100 TL'lik bayram ikramiyesi alacak.

YENİ ZAMLI MAAŞLAR TEMMUZ'DA ÖDENECEK

Ocak- Haziran ayı 6 aylık enflasyon oranlarına göre milyonlarca emekliyi Temmuz ayında bir de zamlı maaş bekliyor.

PTT Emeklilere kredi verecek! PTT'den nakit kredi alacaklar için son dakika açıklama geldi! PTT Emeklilere kredi verecek! PTT'den nakit kredi alacaklar için son dakika açıklama geldi!

haber24.com özel haber