Son Dakika Haberi Geldi! Yapı Kredi Bankası İsteyenler 11 bin 500 TL’lik Bir Ödeme Sağlayacak: Bu Meblağ Hesaplara Gönderilecek. Son dakika haberi geldi. Detaylar yayınlandı! Yapı Kredi Bankası’ndan kendi müşterilerine özel 11 bin 500 TL’lik nakit kredi geliyor! Bu kredi ödemesini sunarken ise müşterilerinin kimlik numaralarının son iki basamağına göre gün başvurularını alıyor. Onaylanan kredi ise hemen hemen beş dakikada banka hesabınıza yatacaktır. Bu başvuruyu yapmanız adına şubeyi ziyaret etmek zorunda değilsiniz. Mobil bankacılık veyahut da internetten gerçekleştirilen başvurular da geçerlidir. Zahmet çekmeden nakit kredi almak adına bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Bu Nakit Kredi İçin Başvuru Nasıl Gerçekleştirilir?

Yapı Kredi Bankası kendi müşterileri için muhteşem bir kredi olanağı sunmuş oldu. Acil nakit konusunda sıkıntı yaşayan Yapı Kredi Bankası üyeleri de bu fırsatı değerlendirmek üzere kolları sıvadı. Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Mobil bankacılığı da kullanabiliyor olmanız lazım. Çünkü tüm başvuru süreci online işliyor. Onay mesajını da hemen hemen beş dakikada almış olacaksınız. Bin liradan başlayıp en fazla on bir bin beş üz liralık raddeye değin gereksinim duyduğunuz bir tutarı çekebiliyorsunuz. Düşük faiz kredisi ve en fazla 36 aya değin olan vadeli ödeme imkanının sağlandığını da eklemek isteriz. Bahsi geçen olanaklarla beraber güvenilir biçimde sizler de acil nakit gereksinimlerinizi bankadan aldığınız krediyle daha net halde değerlendirebilirsiniz, bunu unutmayın deriz.

nakkt (2)-1

Emeklilere Ek Ödeme Müjdesi: Bankadan Maaş Alanlara Nakit İmkanı Emeklilere Ek Ödeme Müjdesi: Bankadan Maaş Alanlara Nakit İmkanı

Başvuru yapmak için BİREYSEL TC KİMLİK AYLIK GELİR yazarak bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Bu şekilde onay alınacak olan kişiler, en yakın banka şubesinden kredi alabilecektir.