Son dakika... Ekranlara tıklayarak 0.99 Faizli nakit kredi alınacak!

Son dakika... Ekranlara tıklayarak 0.99 Faizli nakit kredi alınacak!

Ekonomi 15.07.2022 - 12:21 15.07.2022 - 12:21 Vural Pars

Bayram sonrasında kredi kullanmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Son zamanlarda yaşanan ekonomik dalgalanmalar sebebiyle birlikte bankalarda kredi faiz oranlarında yüksek olarak vatandaşlara ihtiyaç kredisi verdi. Kredi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler özellikle düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmek için bankaların kredi kampanyalarını inceliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda Ziraat Bankası üzerinden artık 0.99 faiz oranları ile birlikte Kredi kullanabilecek. 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere sadece 10.000 TL kredi ödemesi yapılacak. Sizler de Ziraat bankası'nın bu Kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız bankanın yapmış olduğu kredi politikalarına uygun vatandaş olmanız gerekmektedir. 

ZİRAAT BANKASI 0.99 KREDİ

DEVLET BANKASI OLAN ZİRAAT BANKASI ÜZERİNDEN 0.99 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların Kredi kampanyalarına katılabilmeleri için başvuru yapması gerekiyor. Ziraat Bankası 0.99 faiz oranları ile vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında daha önce bankadan kredi kullanmış olan ve düzenli ödeme yapmış olan kişilere ve bireysel olan müşterilere kredi verecek.

0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusunu banka tarafından açılacak olan internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formu ile yapılmaktadır. Emekli olan kişilerin özellikle emekli maaşı bu bankada olması ve daha önce bankadan kredi kullanmış olması durumunda düzenli ödemeler yapması ile birlikte banka tarafından 24 ay vadeye kadar 10.000 TL 0.99 faiz oranları ile kredi verilecek. 

0.99 faiz oranları ile kredi alamayan vatandaşlar bankanın güncel faiz oranlarından yararlanarak Kredi kullanabiliyor. Yine emekli olan kişilerin banka kredi puanı düşük olması durumunda bile bankadan ihtiyaç kredisi olarak yüksek limitlerde kredi kullanabileceğini söylemek isteriz. Ziraat Bankası kredi kampanyasını başladıktan sonra resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu oluşturarak işlemlerinizi alacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@