Emekli maaş, müşterilere, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank tarafından yapılan kampanyalara katılarak uygun faizlerle kredi kullanabiliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvuru ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar uygun faizlerle verilmektedir. Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme almak istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte alabileceğiniz bu kredi ödemelerinden faydalanmak için 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. 

Acil ihtiyacı olan ve kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak emekli kredisi verecek olan kamu bankaları en düşük faiz oranları ile birlikte sizlere kredi imkanı sunmaktadır. 

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş hesaplarına 100000 TL ihtiyaç kredisi verilecek. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaşı olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, 100000 TL kredi imkanı sağlıyor. 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vermektedir. 100000 TL'ye kadar kredi alacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilir, onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 

Banka şubeleri üzerinden kredi başvurularınızı kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı ve internet şubesini kullanarak müşteri hizmetlerini arayarak veya bankaların ATM'leri üzerinden kredi başvurusu yaparak ön onay alabilirsiniz.