QNB Finansbank üzerinden yapılan duyuru sonrasında gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara daha önce daha düşük limitlerde onay verilirken, şimdilerde ise 100000 TL olarak 24 ay vadede kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı. QNB Finansbank, son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi başvuruları ile birlikte adından söz ettirirken bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacaklara bankaların başında gelmektedir.

QNB Finansbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda kredi ödemeleri için sizlere internet bankacılığı uygulamaları üzerinden destek verilmektedir. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilir, onaylanan krediler, hesaplara yatırılır ve 5 dakika içerisinde de internet bankacılığı uygulamalarımız üzerinden kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

QNB Finansbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen işlem yapabilirsiniz. Tc kimlik numaranızı, 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak, onaylanan kredinizin ne kadar olduğu hakkında bilgileri de hemen görebileceksiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlara banka şartlarına uygun olmaları durumunda işlemler gerçekleştiriliyor ve SMS ile ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde yapılabiliyor. 

Acil kredi ödemesi işlerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için yapılan kredilerde nakit kredi kullanacak olan kişilerin özellikle, şubelere gitmeden mobil uygulamaları üzerinden de bu bankadan kredi alabileceğini söylemek isteriz. QNB Finansbank, resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi, ayrıca kredi başvurunuzu da buradan hızlı birşekilde yapabilirsiniz.