PTT, emeklilere yönelik düzenlediği kampanyalarla nakit kredi kullanma imkanı sunuyor. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar, başvurularını gerçekleştirerek istedikleri zaman PTT üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor ve ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabiliyor.

Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, hızlı bir şekilde başvurunuzu yaparak bu bankanın kampanyalarına katılabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda başvurunuzu hızlıca gerçekleştirerek kredi ödemesi alabilirsiniz. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmek için ilgili kampanyalara diledikleri zaman katılabilirler.

PTT ve Aktif Bank işbirliğiyle başlatılan bu kampanyada, 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacak kişilere 24 ay vade seçeneği sunulurken, 50.000 TL ve altı miktarlarda olan kredilerde ise 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor.

PTT ve Aktif Bank tarafından verilen bu krediler için aynı gün içinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlara PTT, SMS yoluyla başvuru yapma imkanı sunuyor. Kredi başvurusu için PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında kredi ödemesi hakkında bilgileri içeren bir SMS size gönderilecektir.

Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde

PTT şubelerine gitmeden bu kampanyalar üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun sonucunu 5 dakika içinde alabilir ve onaylanan krediyi hesabınıza alarak kredi kullanabilirsiniz.

PTT'nin emeklilere özel nakit kredi fırsatı, ihtiyaç anında finansal destek sağlamak isteyen vatandaşlar için önemli bir avantaj sunmaktadır. Hızlı ve kolay başvuru işlemleriyle emeklilere yönelik düzenlenen bu kampanyalar, nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara uygun çözümler sunmaktadır.