Pazartesi salı ve çarşamba günleri, başvurularını gerçekleştirerek, kimlik numaraları üzerinden 30000 TL'ye kadar ödeme alacak alan vatandaşlara bankalar tarafından duyuru paylaşıldı. 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacımızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Denizbank ve Akbank tarafından yapılan bu kampanyada 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara bankalar uygun faizlerle ödemeler verirken, ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullandırılıyor. 

Denizbank ve Akbank tarafından ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi yapmak için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Denizbank, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere kredi puanı 1300 ve üzerinde olması durumunda işlem yapılıyor. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Denizbank ve Akbank üzerinden bireysel kredi başvurusu nasıl yapılır?

2 banka üzerinden de bireysel tüketici kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, Denizbank ve Akbank üzerinden kredi işlemlerine hemen gerçekleştirebiliyor. Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme verecek olan bu iki banka, cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak sizlere kredi imkanı sağlıyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapmak istiyorsanız, bankaların 32 80 ve 44 25 numaralarını atacağınız mesajlar ile birlikte hemen sonuç öğrenebilir ve ne kadar kredi onay alacağınızı görebilirsiniz.