Kazandıkça kazandırıyor! Mevduatlara çılgın zam! Hesabına TL koyana bankalar aylık 3.467 TL ödeyecek! Ekonomik anlamda sıkıntı  yaşandığı ve bu sıkıntıları da bir çözüm önerisi getirmesi gerektiği belirlenerek bu kapsamda halkın belli bankalara yatırım yaparak bu mevduattan yararlanması gerektiği belirtildi. Bu doğrultuda yapılacak olan yatırımlar sonrasında etkili sonuçların alınması için dikkatli bir şekilde yatırımların yapılması ve özellikle  yapılan bu yatırımlar sonrasında faiz oranı işlemleri yapılarak hesaptaki paranın artışı görülmektedir. Yapılacak bu hesaplamalar kapsamında halkın olumsuzluklarla mücadele ettiği bu dönemlerde yatırım yaparak daha ileriye gitmenin amaçlandığı da belirtildi.

Bu şekilde yapılan değişiklikler sonrasında etkili bir şekilde bu ekonomik sıkıntılara çözüm üretilmesinin mümkün olduğu da belirtilerek bu kapsamda önemli işlemlerin gerçekleştirilmiş olduğu da belirtildi . Özellikle problemlerin yaşandığı bu dönemde halkın sorunlarına bir çözüm bulunması gerektiği de söylendi . Yatırım yapan kişiler için kaçırılmayacak fırsatlar sunulması son zamanlarda dikkatli bir şekilde yatırım yapıldıktan sonra tüm problemlerin ortadan kaldırılması şeklinde bir yol izlenmeye  başladığı da belirtildi.  yapılacak bu mevduat zamları halkın faiz hesaplama işlemleri yapması sonrasında olumlu bir şekilde paralarına para katmaları sağlayacağı belirtildi.

Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

Özellikle yapılan bu yardımlar sonrasında halkın da kendi içerisinde yatırımlar yapması ve bu yatırımların da olumlu sonuçlanması durumunda ciddi bir para kazanç sağlanması önemli olduğu da vurgulandı. Herkesin yatırım yapabileceği belli olan günümüzde günlük mevduat faizi takibi yapılarak banka hesaplarındaki paraların üstüne para katmanın da   mümkün olduğu belirle yatay büyük bir önemli olduğu açıklandı. Yapılan yatırımların herkesi kapsaması ve bu yardımlar yapıldıktan sonra da gerekli takip yapıldıktan sonra olumlu sonuçlarının olacağı belirtilerek genel anlamda  herkesin 3 5 kuruş demeden yatırım yapması gerektiği vurgulandı. Bu yatırımların faizlenerek daha da değerleneceği bilindiği için halkın da bu yatırımlara yöneldiği görüldü.

32 Gün Vadeli 150.000 TL Mevduat

Akbank
Vadeli Mevduat
Vade Sonu Net Bakiye
153.467 TL
Yıllık Faiz Oranı
%27,75
Net Kazanç
3.467 TL

Odeabank
Oksijen Hesap
Vade Sonu Net Bakiye
153.123 TL
Yıllık Faiz Oranı
%25,00
Net Kazanç
3.123 TL

ING
e-Turuncu Hesap
Vade Sonu Net Bakiye
153.373 TL
Yıllık Faiz Oranı
%27,00
Net Kazanç
3.373 TL

haber24.com özel haber