Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Koç burcu ve yükselen koçlar 24 Nisan 2023 tarihinde yoğun bir korku durumu yaşayabilir ve bu durum onları endişeye sürükleyebilir. Son zamanlarda bu tipte olan duyguları fazlasıyla hissetmekte olan burç sahipleri artık geleceğe karşı da emin adımlar atmaya çekinmektedir. Daha önce koç burçlarının ve yükselen koçların çok tutkulu hedefleri olsa da bu ateş artık onlar için reddedilmeler ve zor koşullar ile söndürülmüştür. Koç burçları bu şekilde düşünmemeli ve kendilerini olumlu düşünmeye sevk etmelidir. Koçlar ve yükselen koçlar yeniden deneme yaparlarsa benzer bir problem ile karşılaşacaklarından endişelenebilir fakat onlar büyük ihtimalle fethettikleri zaman nasıl hissedecekleri ile ilgili de gerçekçi davranmamaktadır. Denemekten vazgeçmeleri durumunda tatmin olmamaları da muhtemel bir durumdur. Onlar bunu yapmak yerine kendilerini heyecanlandıran asıl şeyi bulmalı ve bu temelde farklı şeyler yaratmalıdır. Koç burçlarını mutlu edebilecek olan şeylerin sayısı düşündüklerinden daha fazladır.

Boğa burcu ve yükselen boğalar 24 Nisan 2023 tarihinde arkadaş çevreleri ile aralarında olan problemler sebebiyle zor bir gün geçirebilir. Her an burç sahiplerinin arkadaşlarıyla yaşadıkları gündeme gelecek gibidir. Onlar arkadaşlarının kendilerine anlatmak istediklerini anlamakta zorlanabilir ya da bu durumun tam tersi yaşanabilir. Bu türde olabilecek olan aksilikler aslında insanların söylemek istemedikleri şeyleri ifade etmesiyle sonuçlanacaktır. Boğalar ve yükselen boğalar neyse ki karşılıklı bir şekilde gönül almanın bir yolunu bulmalı ve en başta neden arkadaş olduklarını hatırlamalıdır. Burç sahipleri arkadaşları ile düşman olmadıklarının hatırlamalı ve sakin bir şekilde konuşulduğu zaman problemlerin çözülebileceğini düşünmelidir. Yaşanan duygusal travmanın ve kaybolan zamanın telafisi için güzel bir etkinlik planlanabilir. Bu şekilde davranmak zor bir günü tersine çevirebilir ve harika bir gün için yeni bir adım atılabilir.