Denizbank tarafından yapılan yeni kampanyada 40000 TL'ye kadar kişi başına ödeme vereceğini açıkladı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek bireysel kredi kullanacak olan kişiler, 40000 TL ödeme alabilecek. Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, 40000 TL alabilecekler. Bireysel tüketici kredisi kampanyası adı altında başlatılan bu işlemlerdeki nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilerek kullandırılmaktadır. 

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka, şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar nakit kredi ödemelerinden faydalanabilecekler. Denizbank, SMS ile kredi başvurularında bulunacak olan kişilerin kredi notu uygun olması durumunda tek başına yapacağınız kredi başvurularında, hemen şartlara uygun olarak hesabınız ödemeler yatırılmaktadır. 

Denizbank üzerinden 40000 TL nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 40000 TL kredi almak istiyorlarsa banka müşterileri olmaları durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden olmamaları durumunda ise SMS ile yaparak, kredi alabilir. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank üzerinden TC kimlik numaranız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, SMS ve internet sitesi üzerinden yapacağınız başvurular haricinde müşteri hizmetleri numarası üzerinden de kredi alabilirsiniz.