Halkbank, müşterilerine daha fazla kredi imkanı sunmak amacıyla yeni bir adım atarak kredi başvurularında limiti 70.000 TL'ye kadar çıkardı. Bankanın yeni kredi kampanyası, müşterilerin kredi başvurularını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini hedeflemektedir. Müşteriler, Halkbank'ın internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden SMS kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarına uygun kredi tutarını belirleyebilirler.

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Kredi başvuruları sonrasında, Halkbank müşterilerinin finansal durumlarını değerlendirerek kredi onayını hızlı bir şekilde vermektedir. Kredi onayı alındıktan sonra, müşterilere kredi kullanımıyla ilgili detaylar SMS veya e-posta yoluyla iletilmektedir. Limitin 70.000 TL'ye yükseltilmesi, müşterilerin daha geniş ihtiyaçlarını karşılayabilmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir.

Halkbank'ın SMS ile kredi kampanyası, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamalarına yardımcı olurken, ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca, müşterilerin kredi başvurularını şube veya telefon görüşmesi yapmadan, internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapabilmesi işlem sürecini hızlandırmaktadır.

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık %1,94 olarak sunulmakta ve kredi tutarları 50.000 TL'den başlayarak müşterilere sunulmaktadır. Krediyi tahsis ücretiyle beraber 12, 24 veya 36 ay vadeli kullanmak mümkündür. Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak gerçekleştirilebilir. Halkbank, müşterilerine sunduğu ödeme seçenekleriyle müşterilerin bütçelerine ve tercihlerine uygun çözümler sunmaktadır.