Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, yeni bir kampanya başlattı ve vatandaşlara ihtiyaç kredisi vermek için düşük faizli kredi imkanı sağlıyor. Bankaların internet sitesi ve şubeleri üzerinden gerçekleşecek olan kampanya, 17 gün içerisinde sonuçlanacak ve bireysel müşteriler, emekli olması veya sigortalı çalışıyor olması durumunda başvuruda bulunabilecek.

Yardım parası ödemesi: 4.200 TL ile 7.800 TL ödemeler Salı ve Cuma hesaplarda olacak! Yardım parası ödemesi: 4.200 TL ile 7.800 TL ödemeler Salı ve Cuma hesaplarda olacak!

Kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, 5 dakika içinde sonuç alabilecekler ve özellikle banka müşterisi olmaları halinde, internet üzerinden masrafsız kredi kullanabilecekler.

Kamu bankaları tarafından başlatılan bu kampanyalar, son zamanlarda özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların tercih ettiği bir seçenek olmaya devam ediyor. Emekli olan kişilerin tercih etmiş olduğu kamu bankaları, emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapacağı için maaş müşterisi olmanız durumunda veya emekli maaşınızı ilk defa kamu bankalarından bir tanesine taşımanız durumunda sizlere kredi ödemesi vermektedir.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankalarının başlattığı bu kampanyalara başvurmak isteyen vatandaşlar, kredi başvurusunda bulunacakları bankanın internet sitesini ziyaret ederek veya en yakın banka şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sonrasında uygun şartları sağlayan vatandaşlar, aynı gün içerisinde hesaplarına kredi ödemelerini alabilecekler.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar kredi verilecek. Ayrıca, banka hesabı olan kişilerin 17 gün içerisinde yapacakları başvurularda, düşük faiz oranlarından yararlanacakları belirtiliyor.

Kamu bankalarının başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyaları, düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme koşullarıyla, vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir fırsat sunuyor.