İş Bankası ve QNB Finansbank, nakit sıkıntısı çeken müşterilerine destek olmak amacıyla bir araya geldi. İki bankanın işbirliğiyle sunulan kampanya, gelir belgesi ve kefil göstermeksizin 15.000 TL'ye kadar nakit desteği sağlıyor. Kampanya, başvuru yapacak kişilerin sadece kredi notuna bakılarak kısa sürede sonuçlandırılıyor.

Gelir belgesi ve kefil göstermeden nakit desteği sunan kampanya, nakit sıkıntısı çeken müşterilere büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle pandemi sürecinde ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil nakit ihtiyacı olan müşteriler için sunulan bu kampanya, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için cazip bir seçenek olabilir.

Kampanya kapsamında, 15.000 TL'ye kadar nakit desteği verilecektir. Başvuru yapacak olan müşterilerin kredi notu, düzenli gelir durumu ve diğer kriterler incelenerek kredi başvuruları değerlendiriliyor. Başvurunun sonucu kısa sürede müşteriye bildirilerek, onaylanan kredilerin ödemeleri hemen gerçekleştiriliyor.

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Nakit Desteği Nasıl Alınır?

Kampanyaya başvurmak isteyen müşterilerin, bankaların internet sitelerine veya şubelerine başvuru yapmaları yeterlidir. Başvuru sırasında müşterilerin kimlik bilgileri ve gelir durumu gibi bilgileri talep edilir. Başvuru sonrasında, kredi notu, ödeme geçmişi gibi kriterler incelenerek başvurunun sonucu kısa sürede müşteriye bildirilir.

Kampanya kapsamında sunulan nakit desteği, müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olurken, aynı zamanda kredi notunu da artırma fırsatı sunuyor. Kredi notunun artırılması, gelecekte yapılabilecek kredi başvuruları için müşterilere avantaj sağlar.

İş Bankası ve QNB Finansbank işbirliği ile sunulan kampanya, müşterilerin finansal açıdan rahatlamalarına katkı sağlamayı hedefliyor. Gelir belgesi ve kefil göstermeksizin sunulan nakit desteği, müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına imkan sağlıyor.