Ağustos 2023'te İstanbul'a Gelen Yabancı Turist Sayısı Artarak Yükseldi Ağustos 2023'te İstanbul'a Gelen Yabancı Turist Sayısı Artarak Yükseldi

İkizler burcu ve yükselen ikizler 4 Temmuz 2023 tarihinde iyimserliklerinin, coşkularının ve kişisel çekiciliklerinin arttığını görecektir. Onlar yeni günde planlarını harekete geçirmek isteyecek ve arzuları peşinden koşacaktır. Yeni gün de ikizler burçlarını ve yükselen ikizleri tutkuları peşinden gitmeleri için destekleyecek ve onlara yardım edecektir. Genel anlamda yeteneklerini ön plana çıkaracak olan burç sahipleri ışıltıları ile dikkat çekecek ve yakın çevrelerinde olan insanları da etkileyecektir. Gün içerisinde bir durumu baştan sona konuşmak onlara fayda gösterebilir ve ikizler burçları kendilerini bu şekilde daha iyi hissedebilir. İnsanlar ikizler burçlarını yeni günde destekleyici bulacak ve onlarla vakit geçirmek isteyecektir. Burç sahiplerinin enerjilerinin merkezlerinde ilişkilerinde daha fazla özgürlüğe izin vermek vardır. Onlar haftanın genelinde ilgi alanları ortak olan bir insanla bir araya gelmek ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilir.

Burç sahipleri yeni günde diğer insanlara karşı fikirlerin iletme noktasında kendilerini rahat hissedebilir ve bu şekilde bağlantı kurabilir. İkizler burçlarının ve yükselen burçlarının günü adım attıkları işlerde güzel sonuçlar verecek ve onlar bu şekilde olayların diğer tarafını görecektir.

Maddi konular ve finansal eylemlerde ikizler burçlar ile yükselen ikizlerin gündeminde yer alan konular arasında yer almaktadır. Burç sahiplerinin gündemlerini ortaklık ve para konuları meşgul edecektir. Onlar için kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalarında fayda görülmektedir. Burç sahipleri maddi meselelerde tekrardan yeni bir düzenlemeye gitmek isteyebilir. Parasal konularda yeni bir düzenleme yapmak onlara iyi gelecektir. İkizler burçları ve yükselen ikizler burçlarının yaşadığı gerilim ise akşam saatlerinde son bulacak ve onlar rahat bir nefes alacaktır. Gün içinde olan gerilim dolu hava akşam saatlerinde ise yok olacaktır. Tavsiye edilen durum ikizler burçları için finansal konularda riske girmeden önce yeniden düşünmeleri olacaktır.