33000 TL nakit kredi kullanarak ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, yapılan bu kampanya insider de katılabiliyorsunuz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar, banka hesaplarını kontrol ederek, 33000 TL ihtiyaç kredisi alıp almadıklarını, öğrenebiliyor. Kamu bankaları üzerinden daha önce kredi kullanmış olan kişilerin düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilerek vatandaşlar, hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılmaktadır. Emekli olan vatandaşlar, sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, bu kampanyalara katılabiliyor ve diledikleri zaman istedikleri limitlerde kredileri, internet üzerinden kullanabiliyor. 

Nakit kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılacaktır...

Nakit kredi alacak olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi alabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyada uygun faizlerle kredi alacak olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme veriyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan vatandaşların belirtilen politikalara uygun olarak kredileri hemen hesaplara yatırılmaktadır. 

Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden yapacağınız kredilerde 33000 TL nakit kredi ödemesi, sizlere düşük faizlerle verilmektedir. Banka müşterisi olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalar, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödenmektedir. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olmayan vatandaşlar, banka şubelerine, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte gittikten sonra kendilerine verilen İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurarak başvuru gerçekleştirebiliyor.