Gelir belgesi vermeden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için hemen ödeme haberi geldi. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte vatandaşlara 50000 TL gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları duyurular ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden sizlere ödeyecektir. 

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişilerin yaş sınırı uygun olması durumunda ve kredi puanı uygun olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek bankadan kredi alabilmektedirler. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara bankalar yüksek limitli kredilerde vermektedir. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik, güne birlikte giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. sigortalı olarak çalışan vatandaşların son işyerlerinde 6 aylık sigortalı olarak çalışıyor olması, emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekmektedir. 

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar da banka şubelerine gitmeden işlemlerini Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapabilir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabiliyor. 

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirebildikleri gibi, ayrıca banka şubelerine gitmeden kolay bir şekilde başvuru yapabiliyor. yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.