Halkbank'tan görülmemiş adım! Bu fiyatlara daha iyisi yok yetişen alacak! 110.000 TL'ye ev satıyor!

Halkbank tarafından ikinci el araç ve konut ilanları konusunda beklenen güncel ilanlar gelmeye başladı.

Güncel 14.01.2023 - 17:06 14.01.2023 - 17:06 Alp Eren

Bu fiyatlara daha iyisi yok yetişen alacak! Halkbank'tan görülmemiş adım! 110.000 TL'ye ev satıyor! Bankalar icra yolu ile aldıkları bu taşınmazları satılığa çıkararak uygun fiyata satmaktadır. Bankalar tarafından sunulan ilanlarda çok cazip fiyatlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu konuda en çok ilana Halkbank ilanları olarak rastlayabilirsiniz. Bu ilanlarda 2.el araçlar ve ev satışları bulunuyor.

Halkbank'tan Cazip Fiyatlı 2.El Araba ve Ev Satışı

Halkbank tarafından ikinci el araç ve konut ilanları konusunda beklenen güncel ilanlar gelmeye başladı. Bu ilanlar ile birlikte ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler de ilanlara bakmaya ve bu ilanlardaki ev ve arabalarla ilgili bilgi almaya başladılar.  Bu ilanlar bankadan satılık ikinci el uygun fiyatlı ilanlar olarak karşımıza çıkıyor. Çok uygun fiyatlı seçeneklerin sunulduğu bu ilanlar farklı şehirlerde alıcılarını bekliyor.

Son yayınlanan ilanlarda toplamda çok uygun bir ücret ödeyerek hem araba hem de ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bu fırsatı değerlendirerek ev ve arabayı bir arada almak isteyenler bu ilanları kaçırmadan satın alabilirler. Halkbank'ın sunduğu bu imkanları değerlendirmek isteyenler ilanlarda yer alan araçları ve evleri inceleyerek satın alabilirler

Ev Almak İçin Başvuru Linki: https://www.halkbankgayrimenkul.com.tr/

haber24.com özel haber

Gelişmelerden Haberdar Olun

@