13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni Kredi kampanyasında TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar ödenecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapılarak kredi kullanabilmektedir. Halkbank ve Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler 3 ay ertelemeli olarak kredi almak istiyorlarsa başvurularını 5 dakika içerisinde yapabiliyor. Özellikle emekli maaşını bu bankalar üzerinden alan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte 50.000 TL kredi onayı verilmektedir.

HALKBANK VE ZİRAAT BANKASI ÜZERİNDEN 50.000 TL ÖDEME

Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar 50.000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilmektedirler. Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizi ve gelir belgenizi götürdükten sonra ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. 

Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde 90 gün erteleme yapmak istiyorlarsa kredi başvuru esnasında bu konuyu belirtmesi gerekiyor. Halkbank Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak Kredi başvurularını internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da yapabilmektedirler.