Garanti BBVA yaptığı bu son dakika kampanyasında, 7000 TL'ye kadar hemen onay vereceğini duyurdu. Garanti BBVA üzerinden hesabınız varsa, 7000 TL hemen hesabınıza yatacak. 7000 TL ödeme almak isteyenler, banka hesabı olması durumunda bu ödemeleri hemen kendi hesaplarına aktarabilecekler. Garanti Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak aldıkları 7000 TL için geri ödeme tablosu oluşturacaklardır. 

Garanti bankası son zamanlarda ve özellikle pandemi döneminde sürekli olarak yeni kampanyalar yapan bankaların başında gelmişti. Yeni yaptıkları bu kampanyalar ile birlikte, kendi müşterilerine onay vereceğini duyurdu. 7000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bu bankada hesabınızın olması yeterli olacaktır. 7000 TL'ye kadar hesaba para yatıracak olan kişiler, mobil uygulamadan başvuru yaparak hemen sonuç alabileceklerdir. 

7000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacaklar için banka şartları da belirledi. İşte şartlar...

Stok takip programı nedir? Stok takip programı nedir?
  1. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler başvuru yapabilir.
  2. Kredi sicili temiz olan kişilere onay verilir.
  3. TC vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişiler onay alabilir. 
  4. Banka hesabınız üzerinde e-haciz olmaması gerekmektedir. 
  5. Son kredi ve kredi kartı ödemelerinizde güncel gecikme olmaması gerekir. 

Bu belirtilen şartlara uygun olan kişiler başvuru yapabileceklerdir...

garanti-bbva-banka-karti-olanlarin-hesaplarina-7000-tl-yukleyecek-son-dakika-kampanyasi-olay-old

Garanti BBVA 7000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA üzerinden 7000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın mobil uygulaması üzerinden işlem yapacaklardır. Bunun için banka hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet şifrenizin olması gerekmektedir. 7000 TL'ye kadar 36 ay vadeli onay aldığınızda banka hemen sizlere sonuç verecek ve bu sonuca göre kredinizi kullandıracaktır. 7000 TL kredi alacak kişiler, düşük kredi notu olması durumunda banka şubelerinden kimlikle başvuru yaparak işlem yapabileceklerdir.