Garanti Bankası ve Akbank üzerinden yapılan yeni duyuru da 10.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Garanti Bankası ve Akbank düşük limitlerde faizsiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan vatandaşların kendi banka müşterileri olmalı durumda ve kredi kartı kullanmaları durumunda kredili mevduat hesabı olarak faizsiz destek vereceğini duyurdu. Eğer bu bankalar üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız 10.000 TL ihtiyaç kredisi almanız durumunda sizleri düşük faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. 

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kimliğinizle birlikte yapabilir ve kredinizi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir! Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir!

İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların bireysel tüketici kredisi şartlarına uygun olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Garanti Bankası ve Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ayrıca bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacağınız işlemlerde sizlere düşük faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza yatırılarak hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. Garanti Bankası ve Akbank yapmış olduğu kampanyalarda emekli olan vatandaşlara ayrı bir kredi imkanı sağlamaktadır.

Emekli maaşı olan ve Garanti Bankası ile birlikte Akbank üzerinden maaş alan vatandaşlara yüksek limitli kredi imkanı sağlayan bu iki banka üzerinden işlemlerinizi şubeler üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.