İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından yapılan yeni kampanyada, gelir belgesiz olarak 100000 TL'ye kadar kredi ödemesi verileceği haberi geldi. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden sizlerde 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası, Ziraat Bankası Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurudalarda, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyaları, sizler için açıkladı. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir kredi ödemesi alabileceğiniz bu ihtiyaç kredilerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, 100000 TL kredi kullanmaları durumunda 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabiliyor. 

GARANTİ BBVA 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ne kadar kredi onay alacağınızı gösteren bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, banka kredi puanı 1400 üzerinde olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebilir ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için ayrıca mobil uygulamalar üzerinden de kredi ödemesi gerçekleştiriyor. 

2 KAMU BANKASI ZİRAAT VE VAKIFBANK 

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank üzerinden de kredi almak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvurusu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve şubelere gitmeden işlemlerini yaparak bu bankalardan kredi kullanabilecektir. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında bireysel kredi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirerek, onay alacağını söyleyebiliriz.