Garanti Bankası, yeni kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Son dakika bilgisine göre, Garanti Bankası müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. Şubeye gitme derdi olmadan mobil başvuru yaparak 1.000 TL geri ödemesiz hediye kazanabilirsiniz. Ayrıca, 10.000 TL nakit avans şansına da sahip olabilirsiniz. İşte kampanyanın detayları...

Garanti Bankası Hesabı Olanlar İçin Müjde! Mobilden Başvuranlara Geri Ödemesiz 1.000 TL Hediye!

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

Garanti Bankası, başarılı kampanyalarıyla tanınan bir banka olarak yeni bir kampanya başlattı. Son dakika duyurusuyla milyonlarca kişiyi heyecanlandıran banka, şubeye gitmeden hemen başvuran herkese 1.000 TL hediye verme fırsatı sunuyor. Geri ödemesiz olarak size verilen bu hediye için son başvuru tarihi de açıklandı. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen başvurun. İşte kampanya hakkında detaylar...

Başvuran Herkese 1.000 TL Hediye!

Garanti Bankası, müşterilerine özel olarak yaptığı son dakika duyurusunda, başvuran herkese 1.000 TL hediye verileceğini duyurdu. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler bu kampanyadan yararlanabilecekler. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında, 1.000 TL tutarında bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca, aynı kampanya kapsamında 10.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans da alabilme şansınız bulunuyor.

Son Başvuru Tarihi...

Duyuruya göre, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip ilk kez Garanti BBVA'lı olan müşteriler ve Bonus veya Money Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, ilgili kartlarıyla 20 Mayıs'a kadar yapacakları tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcamada 1.000 TL bonus kazanacaklar. Bu fırsattan yararlanmak için Bonus veya Money Bonus kredi kartı başvurularını Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr veya moneybonus.com.tr üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Detayları

Garanti Bankası'nın müşterilere özel olarak sunduğu kampanyanın detayları paylaşıldı. Kampanyaya personel kartları dahil değildir ve sanal kartlar da kampanyaya dahildir. Kazanılan bonuslar, 27 Mayıs - 27 Haziran 2023 tarihleri arasında kullanılabilecektir.