Garanti Bankası Hesabı olan vatandaşlar cuma gününe kadar işlem yapması gerekiyor

Garanti Bankası Hesabı olan vatandaşlar cuma gününe kadar işlem yapması gerekiyor

Ekonomi 27.01.2023 - 23:05 27.01.2023 - 23:05 Vural Pars

Garanti Bankası bu akşam yapmış olduğu yeni duyuruda cuma gününe kadar kendi banka hesabı olan vatandaşların ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için düşük faiz oranları ile birlikte kredi başvuruları yapmalarını bekliyor. Garanti Bankası yeni yapmış oldu 70.000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 24 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak vereceği Kredi kampanyasını Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan herkes başvurusunu gerçekleştirerek Garanti Bankası tarafından yapılacak olan başvurulara katılarak ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabilir ve nakit kredi kullanabilirler.

Garanti Bankası nakit başvurusu başladı...

Garanti Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada kendi bankasında hesabı olan vatandaşları öncelik tanıyarak ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler 5 dakika içerisinde sonuçlarına Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizler de başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde Kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek onaylanan kredinizi hesaba yatırarak hemen kullanabileceksiniz. 

Emekli olan kişilerde bu kampanyalara katılarak Garanti Bankası üzerinden verilecek olan nakit kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilir diledikleri zaman bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Emekli maaşınızı Bu banka üzerinden alıyorsanız daha yüksek limitlerde de kredi ve borç kapatma kredisi kullanabilir rahat bir nefes alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@