EYT için tarih resmen açıklandı: Düzenleme o tarihe ertelendi. EYT bekleyenlere son dakika duyurusu yapıldı! Günümüzde 1999 sonrasında EYT’liler için özellikle 2000- 2008 yılları arasında prim borcunu ödemeye başlamış kişiler için şart tabloları belirlenerek bu kapsamda eğitimliler konusunda dikkatli bir güncelleme yapıldığı belirtildi. Önceki günlerde bu konuyla ilgili sorunların çözülmesi için halkın isyan üstüne isyan ettiği görülerek bundan sonrası için de nasıl ilerleyeceği ile ilgili fikirlerin sunulduğu belirtildi. Özenli bir şekilde yapılan düzenlemeler sonrasında sorunların en aza indirileceği de bildirilerek bu kapsamda herhangi bir sorun meydana gelmeden çözümlerin üretilmesinin önemli olduğu bildirildi. EYT yaş şartı gibi önemli konularla ilgili yapılan duyuruların önemli olduğu belirterek o kapsamda dikkatli bir şekilde incelemelerin yapılması gerektiği vurgulandı.

Müjdeler Verildi! Emekli Maaşlarına Mayıs Ayı İçerisinde Tam 20.000 TL Ödeme Olacak! Müjdeler Verildi! Emekli Maaşlarına Mayıs Ayı İçerisinde Tam 20.000 TL Ödeme Olacak!

Eyt Düzenlemesi Mart'a, Maaş Nisan'a Kaldı

Elitaş bugün bir açıklama daha yaptı. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM çalışmalarına siyasi partilerin mutabakatı ile 28 Şubat'a kadar ara verilmesinin kararlaştırıldığını vurguladı. TBMM 28 Şubat'ta tekrardan çalışmalarına başlayacak ve bu halde EYT planlaması da Mart ayına kalmış oldu. Mart ayı içerisinde EYT planlaması kabul edilirse EYT'lilerin maaşlarının da Nisan ayında yatması beklenmektedir. 

haber24.com özel haber