Bankalar üzerinden tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, kolay kredi veren veya zor kredi veren bankalar ile araştırma yapmaktadırlar. 100000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası ile birlikte sizlere, Denizbank 24 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırladı ve kredi notumuza göre, onay vereceğini açıkladı. 

100 bin TL'ye kadar 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemlerinize bazı birşekilde alabilirsiniz. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bir kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. 

Denizbank üzerinden 100000 TL kredi

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, tek kalemde 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde yine 24 ay vadeli kredi başvurusu banka şubelerinden ve banka, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında belli olmaktadır. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Denizbank üzerinden sorunsuz bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız, başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden 100000 TL kredi

Yapı Kredi Bankası üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlar için SMS ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yüksek limitli kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler için 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri verilmektedir. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.