Emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, mart ayında da şubat ayında yapılan kampanyalar ile birlikte ödemeler alabilecek. Emekli maaş alan vatandaşlar için verilecek olan bu krediler, kamu bankaları tarafından vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte ödenmektedir. 

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurularınızı gerçekleştirebilecek ve dilediğiniz zaman bu bankadan uygun faizlerle ödemeleriniz hesaplarınıza yatırarak hemen kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ödeme veriyor. 50000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte ödeme alabilirsiniz. 

Emekliye kredi başvurusu bankalar üzerinden nasıl yapılır?

Emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, maaş müşterileri olmaları halinde kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde gerçekleştirebiliyor ve ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmanız durumunda işlemleriniz hesabınıza yatırarak kullanabiliyorsunuz. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, özellikle bankalar üzerinde herhangibir sıkıntısı olmaması istenmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte yapacağınız tüm başvurularda kredi ödemeleri uygun faizlerle sizleri verilir ve onaylanan kredi tutarı hesabınıza yatırılarak kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirirken, banka müşterisi olmayan vatandaşlar, maaş müşterisi olmayı kabul ederlerse hem emekli promosyon olarak 5000 TL'ye kadar ödeme alabilecek hemde yüksek limitli kredi kullanabilecek.