Manşetlerde yer alan son dakika flaş habere göre milyonlarca emekli vatandaşa yeni bir duyuru yapıldı. 31 Ocak’a kadar hemen başvuru yapanlar toplamda 7.500 Türk lirası alabilecekler. Son dakika gelişmesi bu detayları içeriyor. Yaşanan flaş gelişme ile milyonlarca sayıda vatandaşa yepyeni bir duyuruda bulunuldu. Yapılan duyuruda 31 Ocak’a kadar başvuru yapan tüm vatandaşların toplamda 7.500 Türk lirası ödeme alacakları belirtiliyor. Bu gelişme vatandaşların bir hayli sevinmesine de neden oldu. Bankalar arasında promosyon rekabeti devam ederken yepyeni bir promosyon haberi de Yapı Kredi Bankası tarafından açıklanmış oldu. Banka tarafından yapılan duyuruda 31 Ocak’a kadar başvuruda bulunan tüm vatandaşlara tamı tamına 7.500 Türk lirası ödeme yapılacağı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası'ndan Promosyon Uçuşu 7500 TL’nizi Alabilirsiniz

En önemli bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası'ndan promosyon kampanyasında tam manasıyla uçuşlar yaşanıyor. Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapan vatandaşlara toplamda 7.500 Türk lirası promosyon ödemesi verileceği belirtiliyor. Başvurular ise Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden yapılıyor. Bankaya bizzat gidilerek promosyon ödemesi için taahhüt sözleşmesi imzalanması da gerekli oluyor. Yapı Kredi Bankası müşteri çekmek adına yeni bir kampanya yaptığını da bu şekilde duyurmuş oldu.

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Emekli Vatandaşın Yüzlerini Güldüren Haber Yapı Kredi Bankası'ndan Geldi

Yeni senenin başlaması ile emekli vatandaşın yüzlerini güldüren bir haber Yapı Kredi Bankası tarafından açıklanmış oldu. Banka promosyon ödemelerinde yeni bir kampanya başlattığını da bu şekilde duyurmuş oldu. 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuruda bulunanlar banka tarafından sunulan 7500 Türk lirası promosyon ödemesinden faydalanabilecekler.