Emekli maaşı alan vatandaşlar düşük limitlerde nakit kullanmak için kamu bankalarını tercih etmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte 7400 lira ödeme almak istiyorsanız emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumda başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için 7400 TL'ye kadar ödeme sadece kamu bankalarının internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilmektedir. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek düşük limitlerde kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapacağını da bilmeniz gerekiyor.

Bankalarda Yeni ATM Dönemi Bankalarda Yeni ATM Dönemi

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılan kişilerde 7400 TL'ye kadar ödeme alabilmektedir. 

ZİRAAT VE DİĞER KAMU BANKALARI

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 7400 TL ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubesine gitmeden işlemlerinizi internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabileceğinizi yukarıda sizlere söyledik. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 7400 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler daha önce ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirebilecek onaylanan kredi tutarı hakkında bilgileri de hesaplarına yaparak öğreneceklerdir.

Ziraat Bankası başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler için ayrıca borç kapatma kredisi imkanı da sağlayarak yüksek limitli kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ödeme alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız 5 dakika içerisinde işlem sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.