Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi artık gündem olmaktan çıkıyor. Uygulama konması ile birlikte emekli olacak milyonlarca vatandaş için bankalar promosyon atağına geçti. Emekli promosyonları ile ilgili açıklama Garanti Bankası’ndan geldi!  En düşük emekli maaşı güncellemesi sonucu bankalar promosyon ödemelerini yeniden güncelledi…

Bankalardan peş peşe gelen promosyon açıklamaları, emekli olacak vatandaşların ilgisini çekiyor. En yüksek promosyon tutarını verecek olan bankayı tercih eden vatandaşların kafası karışık. Garanti Bankası promosyon konusunda son noktayı koydu, İşte Nisan ayında yapılan güncel emekli promosyon ödemeleri…

Promosyonlara Nisan Ayı Güncellemesi!

Bankalar arasında rekabete dönüşen promosyon ödemelerinde güncelleme tüm hızı ile devam ediyor. Emekli promosyon güncellemesi Nisan ayında da devam ediyor. Emekli vatandaşlara yönelik promosyon ödemelerinde en büyük etken EYT oluyor. En düşük emekli maaşının zamlanması ile birlikte promosyon güncellemeleri de gündemde yerini koruyor.

Emekliler yönünde önemli ve ciddi kararlar alınıyor. Alınan kararlar sonrası promosyon ödemeleri de gündemde yerini koruyor. Bankalar sürekli olarak promosyon noktasında güncelleme yapıyor. Promosyon güncellemesinde Garanti Bankası ön plana çıkıyor.

Nisan ayında yapılan promosyon güncellemesine Garanti Bankası son noktayı koydu. Bayram öncesi yapılan açıklamada promosyon ödemeleri ile ilgili açıklama emekli vatandaşları sevindirdi. Verilecek promosyonun yanı sıra bayram ikramiyesi de önümüzdeki günlerde emeklilerin hesaplarına yatacak.

Nisan Ayı Promosyon Güncellemesi!

Garanti Bankası tarafından gerçekleştirilen Nisan ayı güncellemesi ile ilgili duyuru yapıldı. belirli maaş aralığına göre yapılacak promosyon ödemelerinde tutarlar önemli yer tutuyor. Yapılacak promosyon ödemeleri alınacak olan emekli maaşına göre değişiyor. Maaşın yükselmesi promosyonun da yükselmesini etkiliyor.

İşte Garanti Bankası tarafından yapılan Nisan ayı güncel promosyon ödemeleri 3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 4.500 TL

  • 3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 5.250 TL
  • 7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 6.750 TL
  • 10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 7.500 TL