Emekli maaşı alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuru sonrasında özellikle emekli olarak destek kredilerinden faydalanacak olan vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde Kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz sizler de uygun faiz oranları ile birlikte Kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve kredinizi hızlı bir şekilde hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. 

Stok takip programı nedir? Stok takip programı nedir?

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanacak olan vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde ödeme vereceğini açıkladı. Nakit kredi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi imkânından faydalanmaktadırlar.

Emeklilere destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Emekli maaşı alan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek belirli şartlar dahilinde uygun faizlerde kredi kullanabilmektedir. Emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte başvurumuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizler için ödenecek olan ihtiyaç kredilerinde şubelere gitmeden işlemlerinizi internet siteleri üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte Kredi başvurumuzu gerçekleştirecek uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanabilirsiniz. 

Emeklilere sadece ihtiyaç kredisi değil diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmaları için de borç kapatma kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Emekli maaşı alan vatandaşlar borç kapatma kredisi kullanarak diğer bankalardaki olan tüm borçlarını tek bir yerde toplayarak nakit kredi kullanabilmektedir.