Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte sizleri uygun faizlerle kredi ödemeleri verilir açıklandı. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız uygun faizlerle kredi başvurunuzu Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri sizlere hızlı bir şekilde verilir 100.000 TL'ye kadar emekli kredisi kullanmanıza da olanak sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu Kredi ödemelerinde İstediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve kredi işlemlerinizi yaptıktan sonra da hesaplarınızı ödemeler alabileceksiniz. 

Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde emekli maaşı hesapları üzerinden bu bankalar aracılığı ile birlikte yüksek limitli krediler kullanabilir kullanmış oldukları kredileri de hesaplarına yatırarak hemen öğrenebilmektedirler.

Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için maaş müşterileri olmaları halinde bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilir ve yine mobil uygulamalar üzerinden onaylanan kredileri hesaplarına yatırabilmektedir.

Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu

Emekli maaşını almış olduğunuz bankalar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız aynı zamanda şubelere giderek de kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Halkbank yapmış olduğu emekli kampanyalarında 1.69 faiz oranları ile birlikte sizlere Şubat ayı sonuna kadar kredi imkanı sağlayacak ve şubat ayı sonuna kadar başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda da hemen aynı gün içinde ödemelerinizi yapacaktır.