Yapı Kredi Bankası, dar gelirli emeklilerin nakit sıkıntılarına çözüm bulmak için "Emekliye İhtiyaç Kredisi" adlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, 300 bin TL ye kadar kredi desteği verilecek ve başlangıç faiz oranı %2.09 olacak. Kredi tahsis tutarı, kredi tutarına göre değişecek ve 12 ay vade süresine göre 25 bin TL lik nakit desteği almak isteyenler 125 TL lik kredi tahsis ödemesi alacak. Ayrıca banka, farklı müşteri ihtiyaçları için çeşitli borçlanma seçenekleri sunuyor.

Örneğin, banka ev satın alma, eğitim, araba satın alma, borç konsolidasyonu ve iş büyütme amaçlar için finansal yardım arayan bireylere ve işletmelere kredi veriyor. Banka, müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş kredi ürünü sunuyor ve şube ağı geniş 

Yapı Kredi Bankasından Emekliye Destek Kredisi 

 Yapı Kredi Bankası, emekli müşterilerine destek olmak amacıyla özel bir kredi imkanı sunuyor. Emekliye Destek Kredisi adı verilen bu kredi ile emekli müşteriler, nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. 

 Kredi tutarı, emeklinin aylık gelirine ve kredi notuna göre belirleniyor. Faiz oranları da oldukça avantajlı olduğu için, emeklilerin bütçelerine  uygun ödeme planları sunuluyor.

 Emekliye Destek Kredisi ile sağlanan, ev tadilatı, sağlık harcamaları, tatil masrafları gibi ihtiyaçlar için kullanılıyor. Başvuru işlemleri de oldukça kolay ve hızlı gerçekleştirilebiliyor.

Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde

 Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sunduğu Emekliye Destek Kredisi ile emeklilerin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.

Yapı Kredi Bankası Emeklilerin Geçim Sıkıntılarını Ortadan Kaldıracak 

 Yapı Kredi Bankası olarak, emeklilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak ve geçim sıkıntılarını ortadan kaldırmak için birçok farklı ürün ve hizmet sunuyoruz. Emekliye Destek Kredisi de bu hizmetlerimizden biridir.

 Emekliye Destek Kredisi ile emeklilerimiz, ihtiyaçlarına uygun seçenekleri değerlendirerek ekonomik sıkıntılarına çözüm bulabilirler. Kredi ödemesi, emekli maaşlarına uygun olarak yapılandırıldığı için ödeme zorluğu yaşamadan kullanabilirler. Ayrıca, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile emekli müşterilerimizin yararına birçok avantaj sunuyoruz. Emeklilerimiz yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha rahat bir gelecek sağlamak için Yapı Kredi Bankası olarak her zaman yanlarında olduğumuzu hatırlatmak isteriz.