2+1 prefabrik ev 130.000 TL’ye yaptırılıyor... Devlet sen yap, ben destek vereceğim diyor! Arazi alıp bu arazi üzerine prefabrik ev yapmak birçok kişi için çok daha uygun fiyata gelmektedir. Bu sebeple yeni trendler arasında prefabrik ev yapımı bulunmaktadır. Bu evler farklı fiyat seçenekleri ile sunulurken bu kampanyalara çok fazla talep göreceği düşünülüyor.

Müstakil ev fiyatları nasıl araştırılmalı?

Ev yapılacak kadar bir araziye sahip iseniz müstakil ev fikri tam da size göre. Şehrin kalabalığından sıkılan veya komşu sesi duymak istemeyen kişiler kafalarını bu yöntem ile dinlemektedir.

Kendi özel fiyat araştırmanızda müstakil ev fiyatlarının fazla çıkacağını göreceksiniz. Bu yüzden size tavsiyem devlet destekli ödemeleri tercih edebilirsiniz. 130.000 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile daha uygun evlere sahip olunabilir.

Garanti BANKASI Açıkladı! Emeklilere 100.000 TL Ödeme Verecek, Kısa Sürede Onay Alacak! Garanti BANKASI Açıkladı! Emeklilere 100.000 TL Ödeme Verecek, Kısa Sürede Onay Alacak!

Yeni tatil arayışı olanların yazın piknikler yapmak kışın ise kafa dinlemek gibi birçok nedenden ötürü prefabrik ev kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Şehrin kirli kokusundan uzakta doğa ile iç içe olan bu evler size huzur vermektedir.

haber24.com özel haber