Denizbank üzerinden başlatılan yeni Kredi kampanyasında en düşük limitlerde 20.000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz kampanyalara katılarak dilediğiniz zaman bankadan uygun faizlerle kredi ödemesi alabilirsiniz. Denizbank tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlarım banka politikalarına uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve Denizbank üzerinden verilecek olan kredi 20.000 TL en düşük limitlerde olmak kaydı ile birlikte sizlere sunulacaktır.

Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını yapmak isteyen vatandaşların banka müşterisi olması durumunda mobil uygulamalar üzerinden yapacakları Kredi işlemlerinde hemen aynı gün içinde kredileri hesaplara yatırılmaktadır. Denizbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi sizlere uygun faizlerle verilmekte olup kredi başvurularını banka şubeleri üzerinden yapacak olan vatandaşların banka müşterisi olması halinde internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi alabileceğini söylemek isteriz.

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız kredi başvuru şartlarına uygun olarak işlemlerinizi yapabilir ve ihtiyaç kredisi ödemenizi hemen yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden yapacakları kredi başvurusu ile birlikte hemen sonucu öğrenebiliyor.

DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakikada sonuç verir SMS ile kredi onayı almanız durumunda da banka hesabınıza bu ödemeleri yapmanıza olanak sağlamaktadır.