DenizBank, vatandaşların bir kere daha yanında olduğunu göstererek, önemli bir ödeme kampanyasını başlangıcını verdi. Buna göre bankanın mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden yapılan başvuru işlemleri sonucunda gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz nakit tutarı hemen banka hesaplarına aktarılmaktadır. Buna bağlı olarak 22.000 TL tutarındaki nakit ödemeleri, hemen banka hesaplarını alabilmek için gerekli başvuru adımlarını beklemeden yapmanız gerekir.

DenizBank aracılığıyla nakit ihtiyaçlarınızı giderebilmek için kurup başvuracağınız bu kredi miktarı 22.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak kredi notu ya da emekli maaşınızı bu banka üzerinden alıp almadığınız gibi konularda sizlere önemli bir esneklik verilmektedir. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuracağınız 22.000 TL tutarındaki bu kredi de, geri ödeme seçeneklerinde 36 aylık bir seçenekleri verilmektedir.

Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

Bankanın mobil uygulaması üzerinden gerekli başvuru adımları gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet bankacılığını kullanarak da bu şekilde bir başvuru yapabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki yalnızca on gün içerisinde aktif olacak olan bu kredi başvuruları için seçeneklerinde dilerseniz üç aylık bir erteleme şansınızı da kullanabilirsiniz.

Emekli vatandaşlar da olduğu kadar aynı zamanda çalışan vatandaşlar için de geliştirilmiş olan bu kritik, acil olarak gelişebilir nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak adına önemli bir adımdır. Dolayısıyla özel bankalar arasında en çok güvenilen bankalardan birisi olan DenizBank ile acil nakit kredisini 22.000 TL ve daha üzerindeki bir tutarlar kapsamında da hemen kullanabilirsiniz.