Dar gelirli aileler için nakit ödemesi yapılacak. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bireysel olarak ihtiyaç kredileri, kamu bankaları tarafından 20.000 TL olarak ödenecek. Devlet bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşlar, nakit ödemesi almak istiyorlarsa, 20.000 TL ye kadar hızlı bir şekilde işlem yapmaktadırlar. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ekonomik sıkıntı yaşaması durumunda ve acil paraya ihtiyacı olması durumunda bu krediler banka şartlarına uygun olan kişilerin hesaplarına hemen yatırılmaktadır. En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirsiniz. 

Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını indirdikten sonradan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank sizlere destek olacak ve 20000 TL'ye kadar kredi ödemesi olacaktır. 

Kredi başvuru şartları 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve düzenli olarak bir işyerinde çalışıyor olması gerekmektedir. Emekli maaş alan vatandaşlar ise emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alması gerekiyor ve hangi banka üzerinden emekli maaş alıyor ise o bankadan başvuru yapması isteniyor. Bankalardan dolayı icralık ve avukatlık olan kişiler eğer borçlarını kapatmadı isek kredi başvurusunda bulunamıyor. şartları uygun olan ve 18 yaşından büyük olan herkes başvurularını gerçekleştirebilir ve bankadan kredi kullanabilir. 

Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir! Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir!

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden kullanacağınız kredilerde sizlere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, ayrıca banka şubelerine giderek de kimlikleriyle birlikte 20000 TL kredi kullanabiliyor. Onaylanan kredide aynı gün içinde 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak kullanabilirsiniz.