Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, nakit ihtiyacı olan ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirli kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde ödeme yapılacağı duyuruldu. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuruda, kamu bankaları üzerinden emeklı maaş alan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen gerçekleştirilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman devlet destekli, faiz oranlarından yararlanmak için 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapmış oldukları bu kredi duyurusunda, özellikle uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini hızlı bir şekilde vereceğini açıkladı. 

En yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın belirli kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi başvurularını internet üzerinden de yapabilmektedir. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte almış olduğunuz internet şifresini kullanarak, bankaların mobil uygulamaları üzerinden 7 gün 24 saat, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılacak olan bu ödemelerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde destek kredisi verilmektedir.