Emekli maaş ödemesi olan vatandaşlar için son dakika duyurusu yapıldı. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden ve internet sitesi üzerinden yapılan açıklama kapsamında kamu bankaları olarak faaliyet gösteren Vakıfbank, ziraat bankası ve Halkbank, emekli vatandaşlara tam 11.000 TL tutarında ödeme yapacağı duyurusunu paylaştı. Üstelik gelir belgesi talep edilmeden verilecek olan 11.000 TL tutarındaki ödemeler, nakit kredi kullanma kapsamında değerlendirilerek neredeyse sıfır faizle yakın bir oran ile geri ödeme planlarında kendisine yer bulmuştur.

Ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren bazı kamu ve özel bankalar, özellikle emekli vatandaşların faydalarına çalışabilmek adına çeşitli finans ürün ve kampanyaları sürekli olarak bir yenisini eklemektedir. İşte son günlerde özellikle de gece yarısında açıklanan bu kampanya sayesinde tam 11.000 TL tutarındaki nakit ödemeler kamu bankaları tarafından hatta 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeme kapsamına alınmıştır. Nakit olarak ödeme yapılacak olan 11.000 TL tutarındaki para, başvuru sahiplerinin kredi gibi onaylanması halinde ödemeleri hemen kendi banka hesaplarına olabileceklerdir.

Bankalarda Yeni ATM Dönemi Bankalarda Yeni ATM Dönemi

Emekli vatandaşlara verilen bu ayrıcalıklı kredi imkanı sayesinde, nakit ihtiyaçlarınızı hemen getirebilir, isteyen emekli vatandaş da kredi puanına bağlı olarak 11.000 TL tutarında çok daha yüksek miktarlarda nakit kredilerini başvuru gerçekleştirebilirler. Başvurularınız da onay aldığınız takdirde ise nakit olarak ödenecek olan kredi miktarları hemen banka hesaplarınızı aktarılır ve bu konuda nakit ihtiyaçlarınızı bekleme olmadan hemen gerçekleştirebilirsiniz.