32’li tuvalet kâğıdı 90 TL şok fiyata! İşte o markette düştü! Bu fırsatı kaçırmayın tuvalet kağıtlarında şok indirim! Bu indirim fırsatını kaçırmayın anında tükenmeye başladı bile. Pek çok zincir marketin yayınladığı haftalık aktüeller ile o haftaki indirim fırsatları bulunuyor. Bu indirim fırsatlarını kaçırmamak için sürekli takip ediyor olmanı gerekiyor. Bu sefer indirim 32’li tuvalet kağıdında. 

Marketlerin bu hizmetlerinden yararlanıp fırsatları kaçırmayın. Şok marketin yeni indirimlerini takip edip fırsatlardan yararlanmayı unutmayın. Zincir marketlerin en önde gelen marketlerinden olan ŞOK market, binlerce ürününü her hafta indirime koyuyor. Aynı zamanda her hafta indirim katalogları yayınlayarak indirimdeki ürünlerini müşterileri ile paylaşıyor. Pek çok ürününde ciddi indirim yapan ŞOK market zincirinin en çok dikkat çeken indirimi tuvalet kağıdına ve temizlik ürünlerine geldi.

TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

Zincir Marketlerin Yayınlanan İndirim Katalogları Ne İşe Yarar?

Yayınlanan kataloglar sayesinde evinizden çıkmadan ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatlarını görebilir ve kafanızda fiyat karşılaştırması yaparak satın alacağınız ürünleri belirleme şansı sunmaktadır. Gönül rahatlığı ile çok fazla vakit harcamadan ürün karşılaştırmalarını yapabilirsiniz.

Market fiyatlarının çok fazla artmasıyla ihtilaçlarınızı karşılamada yaşayacağınız zorluklara karşı her hafta zincir marketlerde bazı ürünler indirime girmektedir. Bu indirim kataloglarını takip ederek ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla karşılama fırsatı yakalayabilirsiniz.

haber24.com özel haber