Farklı bankalar üzerinde, çeşitli borçlarınız olabilir. Çünkü son zamanlarda ekonomik olarak yalnızca emekli vatandaşlar değil çalışan, memur ya da benzeri gibi meslekler de uğraşan kişiler maddi olarak sıkıntı yaşamaktadır. Pandemi nedeniyle küresel olarak da yaşanan ekonomik sıkıntılar ne yazık ki ülkemizde de sayısı milyonları var on kişi derinden etkilemiştir.

İşte bu nedenden kaynaklı olarak vatandaşlar farklı bankalar kapsamında borçlarını büyütmüş ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çeşitli burçları da yeniden kullanmaya mecbur kalmıştır.

Pandemi döneminde, borcunu arttıran Yada nakit sıkıntısı ihtiyacı içerisine girmiş olan vatandaşlar için bir çok farklı kamu ve özel banka tarafından geliştirilen bir borç kapatma kredisi, aslında vatandaşın yaşamış olduğu bu sıkıntılara büyük oranda çözüm bulmaktadır. Çünkü bir çok farklı bankada yaralan kredi kartı, kredi ya da nakit avans gibi borçlarınızı, tek bir banka altında toplayarak yalnızca tek bir yere borçlanmış olabilirsiniz.

Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Bu durumda bütün bankalara ayrı ayrı taksit ödemek ya da vade ödeme gibi sorunlarla uğraşmak yerine bu aşamada tek bir bankada kredi ve nakit ödemelerinizi bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Özellikle pandemi sürecinde karşılaşılan nakit sıkıntıları için yaşanan durumlar sonunda borçlanan vatandaşlar, 100.000 TL’ye varan seçeneklerde kredi kullanabilir ve ödemelerini düzenleyebilir. Aylık 400 TL’den başlayan taksit ve vade ödeme seçenekleri sayesinde bütçenizi yeniden planlayabilir ve bu konuda hemen kendinizi rahatlatabilirsiniz.