Bankamatik kartı olan vatandaşlar, Garanti Bankası ile beraber Akbank ve Denizbank üzerinden 25.000 TL ödeme almaya hazırlanıyor!

Bankamatik kartı kullanan ve bu bankalar üzerinde banka hesabı bulunan vatandaşlar için son dakika haberi geldi. Bu bankalar üzerinde hesabınız bulunuyorsa, destek ödemesi adı altında verilecek olan nakit kredi kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Özellikle başvuru süreçleri son derece basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebileceği gibi, aynı zamanda başvurularınız olumlu olarak sonuçlandıktan hemen sonra birkaç dakika içerisinde banka hesabınıza nakit paralar yatırılır.

Gün içerisinde meydana gelen bu nakit ödeme sayesinde, kendi borçlarımızı kapatabilir ya da isterseniz anlık olarak gelişmiş olan nakit ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Özellikle kış aylarında giriş yaptığımız bugünlerde ve yeni yılı karşılamaya hazırlandı mı son bir ay içerisinde meydana gelebilecek acil nakit ihtiyaçlarında 25.000 TL tutarında varan limitler kapsamında bu kredileri hemen kullanmayı düşünebilirsiniz.

Özellikle bankaların müşteri politikasına ve kredi kampanyasında sunulan koşullarına uyum sağlamanız taktirde, hemen ödemeleri banka hesaplarınız olabilir ve geri ödeme koşullarında da 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.  

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Garanti Bankası Akbank ve Denizbank aracılığı ile başvuru işlemlerini, ister SMS isterseniz de bu bankaların mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu üç yöntem de denemek istemiyorsanız o halde banka şubesine gidebilir ve 25.000 TL tutarında varan ek ya da destek ödemeler da hemen faydalanabilmek için başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.