Bankalardan yüksek tutarda kredi imkânı! Her hangi bir şart olmadan 100 bin lira tutarlı kredi hesaba aktarılıyor. En yüksek tutarı bu bankalar veriyor. Şart olmadan da hesaba aktarılıyor.

15000 TL ödeme verilecek! Son dakika açıklandı! 15000 TL ödeme verilecek! Son dakika açıklandı!

Kredi kullanmak isteyen kişilere bankalar tarafından sürekli olarak güncelleme yapılıyor. Özellikle özel günlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını giderme konusunda kredi imkânları sunuluyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Katılım sağlamak için bankaların kredi politikalarını uygun olmanız gerekir. Kredi başvurusunda bulunan kişiler banka şartlarını uygun olmadığı durumda olumsuz yanıt alır. Dolayısı ile kredi notu bu noktada önem arz ediyor. Kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekir. Alınacak 100 bin lira kredi ile diğer banka borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL Kredisi Başvurusu Başladı

Kredi başvurusunda ilk akla gelen bankaların başında Ziraat Bankası yer alıyor. Başvuru yapmanız halinde 100 bin lira tutarlı ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Banka kampanya yürüterek ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi veriyor. Verilen kredide 36 ay vade tanımlandı. Başvuru halinde bankanın onay vermesi için kişinin en az 6 aylık sigorta primlerinin bulunması gerekir. Değerlendirme yapılarak 100 bin lira tutarlı krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanılacak kredi 6 ay ertelemeli olarak ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA 100.000 TL Kredisi Şubelerden Verilecek

Kredi konusunda kampanya yürüten Garanti Bankası, 100 bin lira tutarlı kredi verecek. 36 ay vadeye kadar dayanan kredinin ilk ödemesi 3 ay sonra yapılabilecek. Kredi kullanmak isteyen kişiler, en yakın banka şubesine giderek başvurusunu yapabilir. Garanti Bankası üzerinden alınacak olan kredilerde tutarı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden alınacak krediye başvuru yapmak için kimlik belgesi yeterli olacak. Banka tarafından onay verilebilmesi için kişinin sigorta durumuna bakılır. 90 gün boyunca kesintisiz sigorta primlerinin ödenmesi durumunda kredi kullanımı gerçekleşir. Bunun yanı sıra emekli olan kişiler bankadan kredi kullanımı yapabilir. Farklı bankalardan maaş alan kişiler, emekli maaşlarını banka üzerine taşımaları halinde kredi kullanabilir. Kullanılacak krediyi hesaplarına aktarabilirler.