Ziraat Bankası, Ekim ayında da cazip faiz oranları ve düşük limitlerle ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Bu kampanya kapsamında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 8000 TL'lik ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. Banka hesabı olan herkes, bu fırsattan yararlanmak için şubelere gitmeden kolayca internet üzerinden başvuru yapabilir.

Ziraat Bankası üzerinden 8000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için öncelikle internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi oluşturmak için Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayabilir veya şubelere giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra, acil ihtiyacınız olduğunda Ziraat Mobil uygulaması aracılığıyla hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden yapılan başvurularda, belirli şartlara uygun olan kişilere kredi ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, ihtiyaç kredisi ödemelerinizi Ziraat Bankası aracılığıyla 7/24 kolayca alabilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi olanlar dikkat! Banka 5 gün süre verdi Vakıfbank müşterisi olanlar dikkat! Banka 5 gün süre verdi

Bu kampanyaya sadece bireysel müşteriler katılabilmektedir. Başvuranlar, daha yüksek limitlerde kredi kullanma fırsatına sahiptir. 8000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ödeme planı oluşturarak, kredinizi uzun vadede geri ödeyebilirsiniz.