Akbank, müşterilerine özel olarak düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile TC Kimlik numarasının son rakamı 5-6-7-8-9-0 olan vatandaşlara avantajlı kredi imkanı sunuyor. Kredi notu uygun olan tüm vatandaşların başvurularını kabul eden Akbank, hızlı bir şekilde onaylanan kredileri müşterilerinin hesaplarına yatırıyor. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası, emekli maaş hesapları aracılığıyla da başvuru kabul ediyor. Kredi notu 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, bu kampanyadan faydalanabilirler. Başvurularını gerçekleştiren vatandaşlar, 90 gün ertelemeli olarak ödeme imkanı sunan kredilerden yararlanabilirler.

Akbank, ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gitmek yerine, SMS kredi servisi veya cep telefonu üzerinden de başvuru yapabilme imkanı sunuyor. Kimlik numarası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise cep telefonlarının mesaj kısmına kredi yazıp boşluk bırakarak, kimlik numarasını yazıp 44 25 numarasına mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilirler. 

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Akbank, belirli şartları karşılayan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemeleri yaparak, nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi notunun 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca en az 3 aylık sigorta primi ödemesinin de olması önemli bir etken. Bankada bir hesabı olan kişiler ise internet bankacılığı aracılığıyla 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusunu yaparak, banka şubesine gitmeden kredi kullanabilirler.

Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz ve onaylanan krediler hesabınıza yatırılarak hemen kullanıma açılabilir. Akbank, müşterilerine en uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, ödemelerinizi belirlediğiniz vade süresi boyunca düzenli olarak yaparsanız kredi notunuzu da yükseltebilirsiniz.