Akbank, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için müjdeli bir haber verdi. İhtiyaç kredisi fırsatı ile 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Yüksek enflasyon sebebiyle artan maliyetler karşısında, vatandaşların satın alma gücü de düşmekte. Bu nedenle, birçok ihtiyaç sahibi vatandaş bankalardan kredi kullanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Akbank da bu ihtiyaç sahibi vatandaşlar için cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Akbank ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isteyen müşteriler, faiz oranlarının kredi tutarı, vade süresi, müşteri skoru gibi faktörlere göre değişebileceğini göz önünde bulundurmalıdır. Kredi başvurusu için Akbank şubelerine, Akbank telefon şubesine, Akbank direkt internet ya da mobil uygulamalarına başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinde azami vade 50.000 TL ve altındaki kredi tutarlarında 36 ay vade imkanı sunuluyor. 50.000 TL ve üzeri 100.000 TL ve altındaki kredi tutarları için ise 24 ay vade imkanı sunulurken, 100.000 TL üzerindeki krediler için ise 12 ay vade imkanı sunuluyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

Akbank internet sitesi üzerinden, örnek kredi hesaplama işlemi yaparak kredi tutarınızın ve vade sürenizin ne kadar taksit ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Örneğin, 50.000 TL'lik ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Aylık faiz oranı yüzde 2,28 olmakla birlikte, aylık taksit tutarı ise 2.239 TL olarak hesaplanmıştır.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için Akbank ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Ancak, kredi kullanmadan önce, kredi tutarınızı ve vade sürenizi belirlerken dikkatli bir şekilde hesaplama yapmanız önerilir.