Akbank, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine ödeme avantajı sağlayacak bir karar aldı. Banka, 31 Mayıs tarihine kadar çekilen ihtiyaç kredilerinde, ilk ödemenin yazın yapılması şartıyla faiz oranını yüzde 0,99'a düşürüyor.

Kampanya kapsamında müşteriler, 50 bin TL'ye kadar olan kredilerinde 12 aya kadar vadeli ödeme seçeneğiyle yararlanabilecekler. Kredi başvuruları Akbank şubeleri veya internet şubesi üzerinden yapılabilecek.

Akbank bireysel bankacılık genel müdür yardımcısı Tolga Ulutaş, yaptığı açıklamada, "Akbank olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun koşulları sunuyoruz. Bu kampanya ile müşterilerimize ihtiyaçları için uygun ve hesaplı finansman sağlayarak onların yanında oluyoruz" dedi.

Kredi kullanımında belirlenen faiz oranı, müşterinin kredi notu, finansal durumu ve kredi tutarı gibi faktörlere göre değişiklik gösterebileceği belirtiliyor. Ayrıca, yazın yapılacak ilk ödemenin son ödeme tarihindeki toplam borç tutarından düşüleceği ifade ediliyor.

Akbank'ın bu kampanyası, ihtiyaç kredisi kullanmayı planlayan müşteriler için avantajlı bir seçenek oluşturuyor. Yaz döneminde alınacak kredi, borç yükünün en yoğun olduğu kış aylarında ödenecek olması nedeniyle müşterilerin maddi yükünü hafifletiyor.

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Bu kampanya ile müşteriler, ihtiyaçlarına en uygun ve hesaplı finansman sağlayarak, Akbank'ın sunduğu kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilecekler. Kampanyaya katılmak isteyenler, Akbank şubelerine ya da internet şubesine başvurarak, ihtiyaçlarına uygun bir kredi seçeneği belirleyebilirler.