Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Akbank, Bankamatik kartı kullanıcılarına özel olarak ihtiyaç kredisi verme kampanyası başlattı. Banka, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurduğu kampanyada, bankamatik kartı sahibi olan herkesin 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceğini açıkladı. Kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlar, Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya SMS yoluyla kolayca başvuruda bulunabilirler. Banka, uygun şartları taşıyan başvurulara hemen aynı gün içinde kredi ödemesini yapacak. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler, cep telefonlarına "kredi" yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazarak 44 25 numarasına SMS gönderebilirler. Başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun faiz oranları ile kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler. Kampanya, Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek. 

Akbank Bankamatik kartı kullanıcılarına özel olarak başlatılan kampanya, bankaya gitmeden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi almak isteyenler için bir fırsat sunuyor. Akbank'ın uygun faiz oranları ve hızlı başvuru işlemleri ile müşterilerine kolaylık sağlaması bekleniyor.

Akbank Bankamatik Kartı Kullanıcılarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Akbank, bankamatik kartı kullanan tüm vatandaşlar için 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Bankaya gitmeden hızlıca kredi başvurusu yapabilecek olan müşteriler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya SMS ile kredi başvurusunda bulunabilecekler.

Akbank müşterileri ve internet bankacılığı kullanan müşteriler, bankanın uygun faiz oranları ile sunulan kredi işlemlerinden yararlanabilirler. Başvurularını gerçekleştiren tüm müşteriler, hemen aynı gün içinde kredi ödemesini hesaplarına yatırma avantajına sahipler.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler, SMS yoluyla veya Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Cep telefonlarından “Kredi [boşluk] TC Kimlik Numarası” yazarak 44 25 numarasına göndererek başvuru yapabilirler. 

Akbank, müşterilerine en kolay kredi başvuru yöntemleri sunarak bankacılık işlemlerini hızlandırmayı hedefliyor. Bankamatik kartı cebinde olan herkesin yararlanabileceği bu kampanya ile nakit ihtiyacı olan müşteriler, bankaya gitmeden 50.000 TL’ye kadar ödeme alabilecekler.