Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olanlara yönelik yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, TC Kimlik numaranız ile başvurabileceğiniz ihtiyaç kredisi anında hesabınıza geçirilecek. Banka, 36 aya varan vade seçenekleriyle ve gelir belgesi olmadan kredi vererek müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sunmayı hedefliyor.

Ziraat Bankası, kampanya kapsamında müşterilerine 45.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Başvurular, bankanın internet sitesi veya şubeleri aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Banka, müşterilerine hızlı ve kolay bir başvuru süreci sunarken, başvuruların sonucunu da 5 dakika içinde bildiriyor.

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Kredi Başvuru Şartları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin banka müşterisi olmaları gerekiyor. Başvurular, internet bankacılığı veya en yakın banka şubesinden yapılabiliyor. Gelir belgesi şartı olmadan ve sadece kimlik belgesi ile başvuru yapılabilen kampanyada, 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Ziraat Bankası, başvuru sürecini hızlandırmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını anında karşılamak için acil nakit ihtiyacı olanlara özel bir kampanya başlattı. Kampanyaya katılan müşteriler, ihtiyaç kredisi başvurularının sonucunu 5 dakika içinde öğrenirken, anında hesaplarına kredi tutarları yatırılıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olurken, aynı zamanda bankanın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını da yansıtıyor. Banka, müşterilerine sunduğu çeşitli finansal ürünlerle ve kampanyalarla, ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı sürdürüyor.