Acil para isteyenler, 10 bin TL ödeme alın! Banka kredi notuna bakmadan onay verecek

Acil para isteyenler, 10 bin TL ödeme alın! Banka kredi notuna bakmadan onay verecek...

Ekonomi 04.01.2023 - 13:16 04.01.2023 - 13:16 Vural Pars

Ziraat Bankası, başlatmış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte 10 bin TL'ye kadar vatandaşlara ödeme vereceği haberini verdi. Banka kredi notuna bakmadan, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay olabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi vermektedir. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve Ziraat Bankası tarafından 10000 TL'ye kadar ödeme olabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Ziraat Bankası tarafından 10000 TL'ye kadar nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirilir. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Acil ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası hesabı olması durumunda başvurularını banka şubelerine gitmeden de yapabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası Banka hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırabilir ve onaylanan bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirirken, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası kredi başvurusunu gerçekleştirmek istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirecek. İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, maaş müşterisi olması durumunda daha yüksek limitlerde krediler kullanabilmektedirler. Emekli olan kişilerin nakit ihtiyaçları olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde verilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@