Fibabanka, müşterilerine özel olarak sunduğu anında ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarına hızlı ve kolay bir çözüm sunuyor. İnternet Bankacılığı, Mobil uygulama ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla başvuru yapma imkanı sunan Fibabanka, müşterilerin başvurusu onaylandığında anında kredi tutarını hesaplara aktarıyor. İhtiyaç kredisi 1.500 TL ile 250.000 TL arasındaki tutarlar için geçerli olup, müşterilerin belge sunmaları gerekmeksizin başvuru yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Fibabanka ihtiyaç kredisinde vade seçenekleri 12 ila 36 ay arasında değişmektedir. Kredi tutarına göre belirlenen vade seçenekleri şu şekildedir: 50.000 TL'ye kadar olan kredilerde maksimum 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arası kredilerde 24 ay vade, 100.001 TL ve üzeri kredilerde ise 12 ay vade imkanı sunulmaktadır.

Kredi ödemeleri için çeşitli kanallar kullanılabilmektedir. Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı ve Fibabanka şubelerinden kredi ödemeleri gerçekleştirilebilir. Ayrıca, müşteriler kredi hesabına para göndererek de ödeme yapabilirler.

Örnek Ödeme Tablosu

Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler

Fibabanka'nın örnek ödeme tablosuna göre, kredi tutarı, vade süresi ve faiz oranına göre aylık taksit tutarları belirlenmektedir. Örneğin, 30.000 TL kredi için aylık taksit tutarları şu şekildedir:

  • 12 ay vade ve %3,35 faiz oranıyla aylık 3.220,17 TL taksit tutarı,
  • 18 ay vade ve %3,52 faiz oranıyla aylık 2.444,05 TL taksit tutarı,
  • 24 ay vade ve %3,74 faiz oranıyla aylık 2.102,77 TL taksit tutarı.

Bu örneklere ek olarak, kredi tahsis ücreti, vergiler ve sigorta masrafları da alınacak ücretlerin toplamını oluşturmaktadır. Aylık ve yıllık efektif ücretlerin faiz oranına dahil edilmediği belirtilmektedir.

Fibabanka'nın resmi internet adresi üzerinden kredi ürünü hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Anında ihtiyaç kredisiyle Fibabanka, müşterilerine hızlı ve pratik bir şekilde nakit imkanı sağlamaktadır.